printLogo

S-Pankki.fi -> Kuvalliselle sivustolle

Mene sisältöön

Toimintopainikkeet

S-Prime 1,75 % S-Tili 0,2 %
|

S-Pankki.fi

Haku

Sisällysluettelo

 

Murupolku

Sisältö

Tee S-Etukortistasi maksuton Visa. Voit voittaa 1000 euroa.

Yleisin luottoraja Visa-kortissa on 1 000 euroa. Arvomme nyt kaikkien S-Etukorttiinsa Visa-ominaisuutta hakeneiden kesken kolmelle henkilölle kyseisen summan rahaa, yhteensä siis
3 x 1 000 euroa. Arvontaan osallistuvat kaikki ajanjaksolla 1.2.–31.3.2010 Visa-ominaisuutta hakeneet.* Kortin hakuohjeet löydät sivun oikeasta laidasta.

 Voita Visa-laskun nollaus!

Eikä maksa mitään

Osallistuminen on ilmaista asiakasomistajille ja heidän perheenjäsenilleen, sillä S-Etukorttiin saa Visa-ominaisuudet maksutta.

S-Etukortti Visalla maksat ostoksesi ja nostat käteistä niin Suomessa kuin ulkomaillakin. Jos automaattia ei ole lähellä, voit nostaa rahaa myös S-Tililtäsi yli tuhannessa S-ryhmän toimipaikassa ympäri Suomen.

Kun maksat ostoksesi S-Etukortilla, saat maksutapaetua 0,5 % maksutapaedun piiriin kuuluvista ostoksista. Ja tietysti Bonuksen päälle.

Lue arvonnan säännöt »
Lue lisää S-Etukortti Visasta »

* Arvontaan voi osallistua myös lähettämällä postikortin kilpailuaikana S-Pankin markkinointiin:
S-Pankki/markkinointi/ PL 77, 00088 S-ryhmä.

 

Lisätietoja

Sivun alkuun

Alatunniste