printLogo

S-Pankki.fi -> Kuvalliselle sivustolle

Mene sisältöön

Toimintopainikkeet

S-Prime 1,25 % S-Tili 0,1 %
|

Haku

Sisällysluettelo

 

Murupolku

Ala navigaatio

 

Sisältö

S-Pankki tänäkin vuonna mukana Sijoitus Invest -tapahtumassa

3.11.2011

S-Pankki on mukana aktiivisille säästäjille ja sijoittajille 16.–17. marraskuuta järjestettävässä Sijoitus Invest 2011 -tapahtumassa. Tapahtumapaikkana on tuttuun tapaan Wanhan Sataman tilat Helsingissä.

S-Pankin asiantuntijat ovat tavattavissa tapahtuman molempina päivinä osastolla E2. Tervetuloa tutustumaan S-Pankin palveluihin ja hakemaan vinkkejä säästämiseen.

S-Pankin osastolla voit osallistua 3 000 euron määräaikaistalletuksen arvontaan.

Kysy säästämisestä Facebookissa

Jos et pääse käymään Sijoitus Invest -tapahtumassa, voit kysyä vinkkejä säästämiseen Facebookin kautta. Facebookissakin apunasi ovat S-Pankin asiantuntijat.

Ennen Sijoitus Invest -tapahtumaa S-Pankin Facebook-sivulla on käynnissä kysely, johon vastaamalla osallistut 3 000 euron määräaikaistalletuksen arvontaan.

Muistathan klikata Tykkää-painiketta S-Pankin Facebook-sivulla. Facebookin kautta saat aina ensimmäisten joukossa tiedon S-Pankin uusista tarjouksista ja palveluista.

Lisätietoa:
Klikkaa itsesi S-Pankin Facebook-sivulle »
Sijoitus Invest -tapahtuma (Wanhan Sataman verkkosivut) »
Määräaikaistalletuksen arvonnan säännöt »

Lisätietoja

Sivun alkuun

Alatunniste